Експертизи

НОВІ МЕТОДИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТИЗ

Сертифікація продукції

Крім наукових досліджень, Інститут альтернативних видів палива надає таку послугу, як сертифікація продукції. Купуючи товар, кожен покупець висуває певні вимоги до цього товару з точки зору функціональності, надійності, довговічності тощо. Крім вимог покупця (споживача), існують також вимоги країн, де продається продукція. Наприклад, безпека для довкілля та здоров’я людини. Зазвичай вони зафіксовані в галузевих кодексах і державних стандартах. І виробники, і споживачі продукції зацікавлені в тому, щоб продукція відповідала цим вимогам. Відповідність вимогам підтверджується шляхом звернення до експертної організації та отримання підтверджуючого документа (сертифікату). Інститут альтернативних видів палива є експертною організацією, яка має право проводити випробування для визначення відповідності продукції та матеріалів висунутим вимогам. На підставі проведених випробувань складаються звіти, робляться висновки і видаються сертифікати.

Що перевіряється під час сертифікації продукції?

Під час проведення випробувань фахівці Інституту альтернативних видів палива перевіряють наступне

– відповідність наданого зразка базовим вимогам безпеки, закріпленим у державних стандартах та міжнародних угодах

• type of components and materials as a part of the final product;

• mechanical strength of samples;

• electrical safety;

• operability;

amount of hazardous substances generated in the course of work, etc.

Types of material tests

The quality of the final product depends not only on the production technology, but also on the quality of raw materials. At the Alternative Fuels Institute, you can check to what extent the proposed materials meet the requirements, how quickly they age, and for what reasons they become damaged.

What products do we certify?

The availability of a test site and a laboratory allows us to test the following products and materials:

  • pressurized equipment;
  • electronics and electrical equipment;
  • mechanical products;
  • construction materials;
  • rolled metal products.

Перелік сертифікованої продукції постійно розширюється. Для з’ясування можливості проведення та замовлення експертизи, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті info@biodiesel.org.ua.

biodiesel